Σετ κουβέρτα Fleece μονή με διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε λιλά χρώμα και γεωμετρικό σχέδιο. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ζεστή.
Κουβέρτα βελουτέ ημίδιπλη σε ροζ χρώμα. Κατασκευασμένη από 100% Πολυεστέρα RASCHEL QUALITY 650 gr/m2 που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ζεστή.
Κουβέρτα βελουτέ ημίδιπλη σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ύφασμα 100% πολυέστερ ποιότητας RASCHEL βάρους 650 gr/m2 που την καθιστά απαλή και ανθεκτική. Ιδανική για τους χειμερινούς μήνες.
Κουβέρτα γούνινη υπέρδιπλη σε μπεζ χρώμα με animal print σχέδιο. Κατασκευασμένη από 100% polyestrer οικολογική γούνα ultrasoft που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ζεστή. Συνδυάστε την με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Κουβέρτα fleece μονή σε πράσινο χρώμα με μονόχρωμο μοτίβο. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα 350 gr/m2 που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ζεστή.
Κουβέρτα Fleece μονή σε πράσινο χρώμα. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα που την καθιστά απαλή και ζεστή.
Κουβέρτα καναπέ σε μπορντώ χρώμα. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ζεστή. Συνδυάστε το με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Ριχτάρι σε εκρου χρώμα. Κατασκευασμένη η μπροστινή πλευρά από γούνα Rabbit Fur, 100% πολυέστερ, 600 gr/m2 και η πίσω πλευρά από Mink polyester, 180 gr/m2, που το καθιστά εξαιρετικά απαλό.Συνδυάστε το με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Κουβέρτα fleece ψηφιακής εκτύπωσης, με παιδικές παραστάσεις σε χαρούμενα χρώματα. Είναι απο 100% πολυεστέρα και βάρος 290gr/m². Είναι υποαλλεργική, εξαιρετικά απαλή και πολύ ζεστή. Διατίθεται σε διάσταση 80Χ110εκ. Das home...makes your house a home!
Κουβερτόριο king size σε πετρόλ χρώμα. Κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι stonewashed που την καθιστά απαλή και ανθεκτική.
Κουβέρτα βελουτέ μονή σε κίτρινο χρώμα με μονόχρωμο μοτίβο. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ζεστή. Συνδυάστε την με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Κουβέρτα Καναπέ σε μπεζ χρώμα και μονόχρωμο σχέδιο. Το συγκεκριμένο προιόν κατασκεύαζεται εξ ολοκλήρου στην Κίνα.Η σύνθεση του υφάσματος είναι 100% ακρυλικό. Συνδυάστε με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Κουβέρτα πλεκτή king size ζακάρ σε κεραμιδί χρώμα με γεωμετρικό σχέδιο με κρόσια. Κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 430gr/m², που την καθιστά απαλή και ανθεκτική.
Κουβέρτα γούνινη king size σε ιβουάρ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα βάρους 730 gsm art. strip jacquard rabbit fur ultrasoft, που την καθιστά απαλή και ζεστή. Συνδυάστε την με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Κουβέρτα γούνινη king size σε γκρι ανοιχτό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα βάρους 730 gsm art. strip jacquard rabbit fur ultrasoft, που την καθιστά απαλή και ζεστή. Συνδυάστε την με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Σετ κουβέρτα υπέρδιπλη σε μάυρο χρώμα με animal print σχέδιο. Κατασκευασμένη από100% art, fur ultrasoft, που την καθιστά εξαιρετικά απαλή και ζεστή.Η διακοσμητική μαξιλαροθήκη είναι Oxford.Συνδυάστε τη με το υπόλοιπο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
Κουβέρτα καναπέ και διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Κατασκευασμένη από 100% Microsatin και συνθετική γούνα που την καθιστά απαλή και ζεστή.
Σετ κουβέρτα fleece μονή διπλής όψης σε πράσινο χρώμα. Κατασκευασμένη από 100% πολυεστέρα, που την καθιστά απαλή και ανθεκτική.
Κουβέρτα καναπέ και διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Κατασκευασμένη από 100% Microsatin και συνθετική γούνα που την καθιστά απαλή και ζεστή.
Υπέρδιπλη μονόχρωμη κουβέρτα κατηγορίας Coral Fleece, διαστάσεων 220Χ240 cm. Είναι κατασκευασμένη από απαλό 100% πολυεστερικό ύφασμα, βάρους 300gsm κάτι που την καθιστά ιδανική για τους φθινοπωρινούς αλλά και τους πρώτους χειμερινούς μήνες. Με ριγωτό σχέδιο για να ομορφαίνει το σαλόνι και την κρεβατοκάμαρα σας. -Συσκευασία δώρου με κορδέλα.