Marc Jacobs Daisy, 50 μλ, Eaux de Toilette για γυναίκες, Ελαφρύ, φρέσκο και ταυτόχρονα ξεκάθαρο. Το γυναικείο Eau de Toilette Marc Jacobs Daisy θα σας κερδίσει με την κομψή, εκλεπτυσμένη αρωματική του σύνθεση, που είναι τέλεια για καθημερινή χρήση. λουλουδένιο άρωμα ξυλώδες άρωμα για μοντέρνες γυναίκες του 21ου αιώνα φρέσκο άρωμα, ιδανικό για ζεστό καιρό
Libre Le Parfum Yves Saint Laurent. Το άρωμα της δυνατής γυναίκας με αυτοπεποίθηση που ζει την ελευθερία της ως την απόλυτη πολυτέλεια. Ζει τα πάντα στην υπερβολή, αισθάνεται στο έπακρο και ζει ελεύθερη, τώρα. Γιατί η ελευθερία δεν περιμένει. Το ίδιο και εσείς. Το εμβληματικό άρωμα του Libre τώρα επαναπροσδιορίζεται με πιο ζεστές και πικάντικες νότες. Το πρώτο λουλουδάτο άρωμα με Λεβάντα τώρα με συμφωνία σαφράν από τους YSL κήπους της κοινότητας Ουρικα στο Μαρόκο. Ένας εκρηκτικός χυμός, αγκαλιάζει το φλογερό άρωμα σε ένα μπουκάλι κόσμημα με ένα ανατρεπτικό Twist.
Dolce&Gabbana Dolce Violet, 50 μλ, Eaux de Toilette για γυναίκες, Απολαύστε την απαλή γοητεία των λουλουδιών όλη την ημέρα. Το Eau de Toilette Dolce&Gabbana Dolce Violet κρύβει χιλιάδες πέταλα, το άρωμα των οποίων τονίζει τέλεια τη θηλυκότητα και τη φυσική γοητεία σας. λουλουδένιο άρωμα φρουτώδες άρωμα ιδανική επιλογή για γυναίκες με ελεύθερο πνεύμα για μοντέρνες γυναίκες του 21ου αιώνα τονίζει τον αισθησιασμό κάθε γυναίκας μια γυναίκα με ρομαντική ψυχή θα το εκτιμήσει φρέσκο άρωμα, ιδανικό για ζεστό καιρό άρωμα κατάλληλο για καθημερινή χρήση μπουκάλι με ιδιαίτερο design μια ιδέα για δώρο που σίγουρα θα ευχαριστήσει
Πολυτελές και φωτεινό, το Infusion de Fleur d’Oranger Eau de Parfum 100ml συνδυάζει την οσφρητική απόδοση του άνθους πορτοκαλιάς με την υπογραφή της Prada. Ένα λουλουδάτο και δροσερό άρωμα που συνδυάζει ζωηρό νερολί και φιλήδονο γιασεμί Sambac και πολύτιμο σανδαλόξυλο. Το μπουκάλι του Infusion de Fleur d’Oranger ακολουθεί πιστά όλους τους κώδικες της Prada: vintage και σοφιστικέ, με ένα ίχνος φαντασίας χάρη στο παλ πορτοκαλί πώμα από δέρμα Saffiano που παραπέμπει στο πρωταγωνιστικό συστατικό.
Shiseido Ginza Night, 50 μλ, Eaux de Parfum για γυναίκες, Κάθε γυναίκα αξίζει ένα μπουκέτο όμορφα λουλούδια. Το Eau de Parfume Shiseido Ginza Night είναι σαν ένα μπουκέτο δεμένο με τις πιο όμορφες λουλουδένιες νότες, όπου όλες μαζί διαμορφώνουν έναν συνδυασμό γεμάτο από αισθησιασμό και θηλυκότητα μαζί με μια σταγόνα ρομαντισμού. άρωμα γκουρμέ λουλουδένιο άρωμα τονίζει τον αισθησιασμό κάθε γυναίκας
Lancôme La Vie Est Belle, 50 μλ, Eaux de Parfum για γυναίκες, Κλείστε τα μάτια σας και φανταστείτε έναν ανθισμένο κήπο γεμάτο με τα πιο όμορφα λουλούδια. Έτσι ακριβώς μυρίζει το γυναικείο Eau de Parfume Lancôme La Vie Est Belle , το οποίο θα φωτίσει ευχάριστα τη μέρα σας με τις λουλουδένιες νότες του. λουλουδένιο άρωμα ιδανική επιλογή για γυναίκες με ελεύθερο πνεύμα περιορισμένη έκδοση
Rabanne Olympéa Blossom, 30 μλ, Eaux de Parfum για γυναίκες, Χαρίστε στον εαυτό σας ένα άρωμα που θα σας κάνει ακαταμάχητη όπου κι αν βρίσκεστε. Το γυναικείο Eau de Parfume Rabanne Olympéa Blossom είναι η επιτομή της πολυτέλειας και της αποκλειστικότητας και η ευρηματική αρωματική του σύνθεση θα καταπλήξει ακόμη και τους πιο απαιτητικούς. λουλουδένιο άρωμα για δραστήριες γυναίκες γεμάτες ενέργεια
Hugo Boss BOSS The Scent, Γυναικεία σετ για γυναίκες, Ψάχνετε το τέλειο δώρο για την αγαπημένη σας, την αδελφή ή τη μαμά σας; Το γυναικείο σετ αρωμάτων Hugo Boss BOSS The Scent θα χαρίσει σίγουρα ένα χαμόγελο στο πρόσωπό τους. Χαρακτηριστικά: θα ευχαριστήσει όλες τις γυναίκες άρωμα κατάλληλο για καθημερινή χρήση υπέροχο σαν δώρο Το σετ περιέχει: Eau de Parfum 50 ml γαλάκτωμα σώματος 75 ml
To άρωμα Wild Bluebell Cologne 30ml θυμίζει ζωηρά σαπφειροειδή άνθη, γλυκά άνθη καμπανούλας που δένουν μοναδικά με νότες από κρίνο και λωτό.
To Miss Dior Rose N’Roses κυκλοφορεί σε roller pearl, ένα ντελικάτο, ιδανικό για ταξίδια, μπουκάλι. Ένα διακριτικό και κομψό γυάλινο μπουκάλι, με ένα ντελικάτο μαργαριτάρι στην κορυφή, για μια αυθόρμητη και εύκολη, νέα προσέγγιση στην εφαρμογή αρώματος. Για φρεσκάρισμα ή αρωματισμό on the go, το Miss Dior Rose N’Roses Roller-Pearl είναι πολύτιμο σαν κόσμημα. Το Miss Dior Rose N'Roses είναι ένα αστραφτερό, λουλουδένιο άρωμα· μια αφθονία τριαντάφυλλων της Grasse, που αλληλοϋφαίνονται με το αναζωογονητικό περγαμόντο και εξυψώνονται από την ένταση του λευκού μόσχου. Το ζωηρό απόσταγμα από γεράνι απογειώνει τη σύνθεση με τις νότες λεμονιού, αναδημιουργώντας πιστά την ακαταμάχητη ευωδία ενός απέραντου λιβαδιού λουλουδιών. Ένα ζωηρό ροζ eau de toilette για ένα αστραφτερά φρέσκο άρωμα. «Με το Miss Dior Rose N'Roses, δεν ήθελα να δημιουργήσω ένα τριαντάφυλλο, αλλά την ενσάρκωση μιας πραγματικής έκρηξης λουλουδιών. Ήθελα να αναβιώσω το δυνατό εκείνο αίσθημα της «φύσης» που ένιωθα όταν ήμουν παιδί στην Grasse και είδα για πρώτη φορά τα ανθισμένα λιβάδια του Μαΐου». François Demachy, δημιουργός αρωμάτων Dior. ΑΚΡΙΒΗΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ: Η κορυφή του μπουκαλιού με το γυάλινο μαργαριτάρι εναποθέτει ακριβώς τη σωστή ποσότητα αρώματος εκεί που επιθυμείτε, χωρίς να χάνεται ούτε σταγόνα. ΒΕΛΟΥΔΙΝΟ ΑΓΓΙΓΜΑ: Μια πολυτελώς αισθησιακή, εξαιρετικά ελαφριά και δροσερή υφή. ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ: Ένα μπουκάλι 20ml, που μπορείτε να πάρετε οπουδήποτε, σφραγίζεται ερμητικά με βιδωτό πώμα.